Návštěv :
Dnes :0
Týden :5
Celkem :3325
Librisek.cz
Čtenářské konto
:
:
Výpůjční doba :
Po9:00-11:30
11:30-18:00
Útzavřeno
12:00-17:00
Čt12:00-17:00
12:00-17:00
Sozavřeno
Nezavřeno

e-mail:
detske@knihovna-benesov.cz

Už jste určitě přečetli spoustu knížek. Některá se vám líbila a ta druhá třeba vůbec ne.

Napište mi na detske@knihovna-benesov.cz a já vaše hodnocení a tipy na tomto místě uveřejním. Díky vaším příspěvkům budou ostatní vědět, co stojí za to si přečíst.

Díky Markéta


Konečně jsem dostala první recenze. Poslala mi je paní Čapková s dětmi. Knížky, které se jim líbily jsou určené hlavně pro začínající čtenáře.

 

Dračí pohádky - od Mileny Baischové se nám velmi líbili země skřítků a víl. Ten kdo se chce dozvědět za co šel dráček na maškarní ples a jak se oblékli ostatní neváhejte a knihu vyhledejte:-)

Strašidýlko Josífek - napsala Ivanka Melounová, moc krásně napsala o narození strašidélka,jak a kde takové strašidlo žije,ale hlavně jaké má kamarády ???? Moc hezky se čte a ilustrace od Veroniky Kubáčkové jsou moc hezkým doplňkem knihy

Výlet do Pekla - sepsala Zuzana Pospíšilová, co myslíte je peklo či není ? To se dozvíte právě tady v té knize nejen pro kluky,ale i holčičky. My s Nicol to víme, kdo to tajemství také odhalí ???

Zatím poslední knihu, spíše knihy co jsem s Nicolkou četly a chceme se podělit o naši radost z nich jsou PUŠÍCI !!! Knihy jsou celkem čtyři - napsal je Erhard Deitl :Pušíci jsou tady,Pušíci se stěhují, Pušíci letí do školy a poslední Pušíci v zoo. Zaručujeme vtipné a legrační vyprávění jak to chodí u Pušíků co rádi jedí, kde bydlí a hlavně jak vypadají a báječná písnička co zpívají :-) Kniha se líbila 6leté holčičce tak 10ti letému klukovi tak i mně jejich mamince hihi .....

Tak ty to knihy jsou pro nás ty nej a zanechali v nás krásné vzpomínky na čtení ve čtení pokračujema moc rádi a tak brzy jistě přidáme další krásnou knihu ....... S pozdravem maminka Barunka.

 

Moc za jejich tipy děkuji Smilea těším se také na názory od vás ostatních. Pro mě je hodně důležité vědět, co se vám líbí a rozhodně dalším dětem hodně pomůžete ulehčit práci při výběru knížek, když ještě sami neví, do čeho se "pustit".

Proces zabral 0.0071 sekund času a 0.75MB paměti.